رد کردن لینک ها

برای تهیه آبچکان به چه چیزی توجه کنیم ؟

قبل از تهیه آبچکان برای آشپزخانه خود باید به یک سری نکات توجه کنید که این نکات عبارتند از:

  • ابعاد: پیش از تهییه‌‌ی این وسیله باید ابعاد آن را درون کابینت یا روی ظرفشویی تعیین کرد تا بتوان نمونه‌‌ی مناسبی را تهییه نمود. با توجه به ساختار آشپزخانه خود قبل از خرید این محصول پرکاربرد باید از اندازه ها و فضای محل قرار گیری آبچکان مطلع شوید.
  • لوازم جانبی همراه با آبچکان: به جز خود این وسیله گاهی لوازم دیگری مانند سینی کف نیز در این مجموعه‌‌ دیده می شود. استفاده از این سینی باعث می شود که در هنگام خشک شدن ظروف در آن ، آب موجود بر روی ظرف ها در داخل سینک ریخته نشود.
  • نوع آبچکان: معمولا آبچکان ها دارای انواع مختلف آویزی، رومیزی و استند می باشند که با توجه به نوع ظرفشویی و فضای آشپزخانه خود باید در انتخاب آن دقت کنید.

 

آبچکان های رومیزی:

در آبچکان ها قسمت های مختلفی برای ظروف متفاوت شامل کاسه ها، پیش دستی، بشقاب و … جدا شده است. آبچکان های رومیزی در انواع مختلف و اندازه های متنوع می باشد که از بارز ترین آنها انواع یک طبقه و دو طبقه می باشد. اگر فکر می کنید که آبچکان های یک طبقه پاسخگوی نیاز شما نیست، با توجه به ابعاد و وضعیت آشپزخانه‌‌ی خود می توانید از نمونه های دو طبقه استفاده کنید که فضای بیشتری را برای جای دادن ظروف شما شامل می شوند و می توانند در مدت زمان طولانی تری درون این وسیله قرار بگیرند.

در زیر انواع آبچکان های رومیزی آلومینیومی را مشاهده می کنید:

                   آبچکان رومیزی آلومینیومی آلسترآبچکان رومیزی آلومینیومی آلستر

        آبچکان رومیزی Alstrآبچکان رومیزی آلومینیومی آلستر

            آبچکان رومیزی دو طبقه آلستر طوسی  آبچکان رومیزی آلومینیومی آلستر

آبچکان آویزی:

در برخی از شرایط نیز در صورت کمبود جا از نمونه های آویزی استفاده می کنند که با قرار گرفتن در محلی مناسب می تواند در فضایی جدا از کابینت ها قرار بگیرد و ظروف را در خود جای دهد.

استند و جا طرفی:

این نوع از آبچکان بالای سینک ظرفشویی قرار میگیرد. که در زیر نمونه آن را مشاهده می کنید.

استند آشپزخانه آلستر

به گفتگو بپیوندید