رد کردن لینک ها

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است و همه ما دوست داریم آشپزخانه‌ای زیبا و پرانرژی داشته باشیم.

دکوراسیون آشپزخانه

 

آشپزخانه، اصلی‌ترین و مهم‌ترین جزء یک خانه محسوب می‌شود و طبیعی است که سبک دکوراسیون آن، راحتی و دلباز بودنش، از مهم‌ترین فاکتورها برای طراحی آن باشد.

همه‌ی افراد دوست دارند، منزل آن‌ها و بالطبع آشپزخانه‌ی آن‌، منطبق بر جدیدترین سبک دکوراسیون داخلی روز دنیا باشد، اما شیک یا مدرن بودن در ذهن هر کسی، معنای متفاوتی دارد. به بیان دیگر، امروزه انواع مدل‌ها و طرح‌های دکوراسیون آشپزخانه با توجه به فضای منزل شما مهیا ست که علاوه بر اینکه مدرن و شیک هستند، مطابق بر آخرین تغییرات طراحی دکوراسیون داخلی منزل نیز پایه‌ریزی شده‌اند.

گروه فنی مهندسی آلستر برای تغییر در ظاهر آشپزخانه شما پیشنهادی ارزان قیمت دارد که استفاده از این پیشنهاد باعث تغییر زیادی در سبک آشپزخانه شما می شود.

امکان ندارد هیچ آشپزخانه‌ای بدون آب‌چکان برای ظروف شسته شده باشد. در واقع این وسیله، جزو اولین محصولاتی است که باید برای آشپزخانه منزل یا محل کار تهیه کنیم. خوشبختانه امروزه آب‌چکان‌ها با ابعاد، جنس و طراحی‌های بسیار متنوعی ساخته می‌شوند که نیاز هر آشپزخانه‌ای را با هر میزان فضایی که داشته باشد، تأمین می‌کند.

آب‌چکان رومیزی آلستر از جنس آلومینیوم دولایه ضدزنگ تولید شده است و طراحی بسیار زیبا و البته کاربردی دارد. این محصول دارای دو طبقه و یک قسمت مخصوص برای قاشق، چنگال و چاقو است. وجود پایه از آن جهت حائز اهمیت است که فاصله‌ای بین ظروف شسته شده و سطح سینک یا کابینت ایجاد می‌کند و به این ترتیب، از باقی ماندن آب زیر ظروف جلوگیری می‌شود. در طراحی این محصول، قلاب‌هایی به منظور آویزان کردن لیوان هم تعبیه شده است و شما را از قلاب‌های جدا با طرح ناهمگون، بی‌نیاز می‌کند. این آب‌چکان در کنار طراحی به‌روز و زیبا، استحکام و کیفیت مطلوبی دارد و می‌تواند گزینه مناسبی برای آشپزخانه شما باشد.

آبچکان رومیزی Alstrآبچکان رومیزی آلومینیومی Alstrآبچکان رومیزی آلومینیومی آلستر

 

در صورتی که فضای آشپزخانه شما کوچک می باشد میتوانید از آبچکان های یک طبقه استفاده کنید که فضای کمتری را از شما بگیرد.

انواع مدل های آبچکان های یک طبقه در تصاویر زیر برای شما عزیزان نمایش داده شد است.

آبچکان رومیزی آلومینیومی آلستر
                 آبچکان رومیزی یک طبقه
آبچکان رومیزی آلومینیومی آلستر
آبچکان رومیزی یک طبقه

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است و همه ما دوست داریم آشپزخانه‌ای زیبا و پرانرژی داشته باشیم. به همین دلیل است که برخی افراد به فنگ شویی در آشپزخانه روی می‌آورند. برای خانه‌های با متراژ پایین طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک و چیدمان آن می‌تواند روی حال‌وهوای ساکنان منزل تأثیر زیادی بگذارد. قطعا برای خانه‌های بزرگ‌تر با آشپزخانه‌های بزرگ‌تر این تأثیر بیشتر حس خواهد شد. این روزها بسیاری از مردم دکوراسیون‌های مدرن با رنگ‌هایی گرم و انرژی‌بخش را بیشتر می‌پسندند و آشپزخانه‌ای چشم‌شان را می‌گیرد که به‌نوعی منحصربه‌فرد باشد.

در مقاله ی بعدی از گروه آلستر (Alstr) به معرفی کامل سبک های مختلف آشپزخانه می پردازیم.

نظرات

  1. برای تهیه آبچکان به چه چیزی توجه کنیم ؟ - آلستر | Alstr
    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید